ניקיון לאחר שריפה

 

 

אירוע שריפה גורם נזק למקום, ולכן יש צורך בעבודת ניקיון על מנת להחזיר את המצב לקדמותו. אם יש שיקום בבית או במשרד- אנו נסייע לכם בשיקום המבנה לאחר שריפה. ניקיון המשרד או הבית ללא ידיעה או שימוש בחומרים מתאימים עשוי לגרום לנזק ולכן יש לפנות לחברה מקצועית. זקוקים לסיוע- כאן אנו נכנסים לתמונה. חברתנו מספקת שירותי ניקיון תוך שמירה על מקצועיות.

 

אילו שירותים אנו מציעים?

 

• פינוי התכולה: במהלך השרפה התכולה שנמצאת בתוך הבית או המשרד עשויה להינזק. אנו מציעים שירותי פינוי שיחסכו לכם זמן ובמהלכו לא תצטרכו לפנות דברים שונים.
• ניקוי פיח: שריפה גורמת לנזקים ובעיקר לפיח המגיע לקירות,רהיטים והרצפה. באמצעות שימוש בחומרים איכותיים ננקה את כל הלכלוך שהצטבר כתוצאה מהשרפה.
• ניקוי חלונות ותריסים: החלונות מהווים מקור לאוויר, ולכן לאחר שריפה יש חשיבות גדולה להקדיש זמן לעבודת הניקיון. אנו ננקה עבורכם את החלונות ונסיר את כל הלכלוך.
• ניקוי שטיחים: שטיחים נחשבים לאביזר חיוני במיוחד בבית ולכן יש צורך לנקותם על מנת שיהיה אפשר לחזור ולהשתמש בהם. אנו מספקים שירותי ניקיון אשר כוללים ניקוי שטיחים בצורה מקצועית.

 

בהתאמה אישית ללקוחות

 

אנו מציעים שירותי ניקיון לאחר שריפה לקהל הלקוחות,אך מבינים כי כל לקוח ראוי ליחס מיוחד. לפיכך, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו לבחור את השירותים להם הם זקוקים, מה שעשוי לסייע להם להחזיר את המצב לקדמותו.

 

לפרטים נוספים צרו קשר