ניקיון לאחר הצפה

 

 

אירוע הצפה אינו נעים במיוחד וגורם נזק רב למקום. לאחר ההצפה אי אפשר להיכנס למקום ויש צורך להזמין אנשי מקצוע לצורך עבודת שיקום. התרחשה הצפה בבית או במשרד? אנו מבינים את הצורך שלכם לחזור כמה שיותר מהר לשגרה. לכן, אנו מציעים שירות מקצועי ואמין.

 

ניקיון בצורה מהירה

 

התפוצצות צינור או הצפה כתוצאה ממי גשם אינם נעימים, בייחוד בשל הנזק הרב שהם גורמים למבנה ולציוד. קירות שסופגים לחות,ריפודים או שטיחים עשויים להינזק. אנו מבינים את החשיבות בחזרה לשגרה, ולכן אנו עומדים לרשותכם ומספקים שירותי ניקיון לאחר הצפה כאשר המטרה היא למזער נזקים. אנו מתייחסים למשימה במלוא הרצינות ומגיעים למקום תוך זמן קצר.

 

נחזיר את המצב לקדמותו

 

העסק או הבית שלכם הוצף? לא מוצאים את הפריטים שלכם מרוב ההצפה?כדאי לקבל שירותי ניקיון. לאחר אירוע כמו הצפה ישנה חשיבות מכרעת לקבל סיוע מחברה מקצועית. סביבה נקייה משרה אווירה נעימה יותר. ניקוי לאחר הצפה היא עבודה המיועדת למומחים בתחום. צוות המומחים שלנו יגיע למקום במהירות ויסייע להחזיר את המבנה לקדמותו.

 

רישיון לפי החוק

 

חברתנו הינה חברת ניקיון המחזיקה ברישיון קבלן מטעם משרד התעשייה המסחר והתעסוקה לניהול שירותי ניקיון. לפי החוק כל חברה המציעה שירותי ניקיון חייבת ברישיון. אם בעלי חברות אחרות מעסיקים עובדים שאינם מורשים ועוברים על החוק, אנו מעסיקים עובדים לפי החוק ופועלים בצורה מוסרית.

 

לפרטים נוספים צרו קשר