תפעול וניקיון בניין הדירות

 

תפעול של בניין מגורים הינו אתגר לא פשוט, בין אם מדובר בבית דירות פרטי או לחילופין נדל"ן עסקי המשמש לחנויות הבעיות איתם יתמודד בעל הדירה הינן זהות באופן יחסי, גביית שכר דירה בזמן, התנהלות מול ספקים חיצוניים, שמירה על תקינות המעלית וניקיון השטחים הציבוריים. על מנת להבטיח את השירות הטוב ביותר לנכס אנשים רבים נעזרים בשירותיה של חברה ניהול חיצונית אשר תפקידה הוא להחליף את ועד הבית ולטפל באופן המקצועי ביותר בכל ענייני היומיום בנכס.

שירותי ניקיון לבתי עסק

ניקיון הינו חשוב מאוד בכל נכס אך במקרה של נדל"ן עסקי מדובר בחובה, אנשים רבים כאשר יכנסו לבית עסק מלוכלך יכולים להחליט לצאת ושמירה על ניקיון תמידי איננה עניין של בחירה אלה א-ב של ניהול נכון. חברות ניהול רבות מקצות עובד ניקיון לאורך כל שעות היממה, העובדים מחליפים אחד את השני לאורך שעות הפעילות על מנת להבטיח שירות ברמה הגבוהה ביותר דבר החשוב בחנויות.

שירותי ניקיון לנכסי מגורים

בנכסים מסוג זה ניקיון הינו חשוב לא פחות על מנת להבטיח את שביעות רצון הדיירים אשר רכשו דירה בבניין, המשוואה היא פשוטה בניין נקי = לקוחות מרוצים וזו היא המטרה של בעלי הדירות. ישנם חברות ניקיון אשר ידאגו עבורכם לניקיון בבנייין כמו כן תוכלו למצוא חברות ניקיון במרכז הארץ,  חברת ניקיון ברעננה אשר דואגת לניקיון הדירות בנכסים אלו הינה פחותה ביחס לנדל"ן עסקי אך גם במקרה זה מוקצה עובד ניקיון ייעודי לבניין אשר דואג להגיע מספר פעמים בכל שבוע על מנת לבצע את עבודות הניקיון הקבועות בין אם מדובר בניקיון חדר המדרגות, הלובי או המעלית.

טיפים לביצוע עבודת ניקיון איכותית בבית או במשרד

על מנת להבטיח את ביצוע עבודת הניקיון על הצד הטוב ביותר ניתן לעקוב אחרי מספר קטן של כללי יסוד אשר בהחלט יעזרו:

  • ·         שימוש בחומרים הטובים ביותר – שימוש בחומרים וכלי העבודה הטובים ביותר מאפשרים לפועל לא רק לבצע את העבודה באופן המקצועי ביותר אך גם לחסוך זמן רב ולעבוד בצורה יעילה יותר. בעבודה מסוג זה חיסכון איננו מומלץ וחשוב להשקיע בחומרים הטובים ביותר.
  • ·         ערכו מחקר שוק מקיף – לצורך בחירת חברת הניקיון המתאימה חשוב לבדוק מספר רב ככל הניתן של חברות שונות ואם ניתן אף ללכת בכוחות עצמכם לבניינים אשר הם מעניקים בהם שירות על מנת ללמוד על טיב העבודה ושביעות רצון הדיירים בנכס.
  • ·         פעילות תודעתית בקרב הדיירים – כידוע בית נקי הוא בית שלא מלכלכים אותו, אין תחליף לשמירה על הניקיון מצד דיירי הנכס ופעילות הסברתית כדוגמת פליירים בלובי או במעלית עשויים לעזור מאוד בשמירה על ניקיון האזורים הציבוריים בבניין.
 

לפרטים נוספים צרו קשר