ניקיון לאחר שיפוץ

 

אנשים שבונים בית חדש או משפצים את ביתם נתקלים בבעיה לאחר השיפוץ, הבית מלא בשאריות חומרי בנייה בניהם כתמי מלט, צבע שנשפך והתייבש, רובה שגלשה מעל למרצפות, שרידי דבר וסיליקון והמון המון אבק. ניקיון סטנדרטי אינו עוזר והכתמים נותרו, מה שצריך לעשות במצב זה הוא להזמין שירות ניקיון לאחר שיפוץ שכולל ניקוי יסודי באמצעות חומרים ייעודיים ומכונות שטיפה מתוחכמות. בנוסף, מדובר בצוות עובדים גדול יותר מסתם ניקיון סטנדרטי. אל תנסו לקצר דרכים או לחסוך בעלויות, כיוון שתמצאו את ביתכם מלא בכתמים כך שלא תיהנו מיופיו.

איך לבחור חברת ניקיון טובה?

אז הבנתם שאין דרך אחרת להיפטר מחומרי הבניה בביתכם והחלטתם לשכור שירות של חברה לצורך ניקיון לאחר שיפוץ. קיבלתם מספר הצעות מחיר חלקן זולות מאוד, חלקן ממוצעות וחלקן ממש יקרות. איך תדעו לבחור את החברה שתספק לכם את התוצאה המושלמת ובתמורה לסכום הוגן? כיצד תדעו שהחברה מקצועית?

ובכן, אין קשר בין מחיר לאיכות, יש חברות הגונות שיבקשו מחיר הגון ובתמורה לעבודה טובה ויש חברות שאינן מקצועיות בעליל שמבקשות סכומים מופקעים עבור ניקיון לאחר שיפוץ וללא שום , הצדקה. הדרך הקלה והנוחה ביותר היא לבדוק אם לחברה יש אתר אינטרנט פעיל, שכן חברה מקצועית ואמינה תפרט את שירותיה ואת מקום משרדיה. שנית, תוכלו לבקש המלצות בפורומים ברשת. מפעם לפעם יש המלצות באתרים שונים ותוכלו לראות כוכביות.

מה כולל ניקיון לאחר שיפוץ?

בניגוד לניקיון סטנדרטי של עוזרת בית יש ניקיון לאחר שיפוץ שכולל שטיפה במכונת קיטור ייעודית ושימוש בחומרי ניקיון ייעודיים שמסלקים בקלות וביעילות את כל שאריות הלכלוך שנוצר כתוצאה מהשיפוץ. יש בעלי בית שמעדיפים לשלב גם פוליש רצפות (במיוחד לאחר שפיכת צבע על הרצפה) כבר בשלב זה כדי שהמרצפות יבריקו ואף ליצירת שכבת מגן על הרצפות. חברה מקצועית תדאג לנקות גם את השיש שנחשב לחומר רגיש במיוחד ויכול להיהרס תוך ספיגת חומרי ניקוי. ניקיון אחרי שיפוץ כולל גם ניקיון יסודי של החלונות בבית וגם את הפנלים. בדרך כלל ישלח צוות של לפחות שלושה אנשים שכולל מנהל עבודה ושני עובדים/ות. כמו כן, העבודה לרוב מבוצעת תוך כמה שעות בלבד.

 

לפרטים נוספים צרו קשר