ניקיון דירה לאחר פינוי

 

תהליך פינוי חייב להתנהל באמצעות חברה מקצועית בתחום. ישנן חברות לפינוי דירה אשר עובדות בשיתוף עם חברות לניקיון והדברת מזיקים – הכל בחבילה אחת.

מתי יש צורך בפינוי דירה?

אם אתם עומדים בפני תהליך של פינוי דירה, הרי חשוב שתדעו מבעוד מועד, כי תהליך של פינוי דירה הוא תהליך שונה במהותו מתהליך של מעבר דירה, ועל כן ההתנהלות בתהליך זה היא שונה ומעט יותר מורכבת .

המצבים השונים בהם עולה הצורך בפינוי דירה הוא במקרה בו בעלי הדירה מחליטים להחליף את כל הרהיטים בבית, במקרה בו עושים שיפוץ כללי בבית או הדירה התקבלה בירושה מבן משפחה אשר נפטר, או כאשר בעל הדירה עבר למוסד סיעודי כמו בית אבות, ויש צורך לפנות את תכולתה על מנת להשכיר או למכור אותה, או במקרה בו בעלי הדירה מחליטים לבצע מעבר לחו"ל, ואז אין צורך ברהיטים או בחפצים השונים אשר נמצאים בה באותה נקודת זמן, ויש לפנות הכל.

חשוב לקחת בחשבון את העובדה, כי תהליך של פינוי דירה הוא תהליך מסורבל למדי, אשר דורש הכנות ותכנונים רבים. תהליך הפינוי כולל פינוי רהיטים ישנים ושבורים לאתר פסולת מסודר, ניקוי ומיון של החפצים השונים אשר נותרו בבית, לעיתים ביצוע מכירות פומביות לרהיטים שנותרו בדירה, ואף ניקוי וסידור של הדירה לאחר שפונתה תכולתה.

פינוי דירה באמצעות חברה מקצועית

פינוי דירות באמצעות חברה מקצועית מתחיל בשליחה של נציג מטעם החברה על מנת להעריך את תכולת הרהיטים לפינוי ואת שווים. לאחר שהוערך שווי הריהוט והחפצים אשר חברת הפינוי מעוניינת בהם, יינתן המחיר לפינוי. פינוי דירה לרוב נעשה בסכום סמלי נמוך, מאחר וחברת הפינוי מרוויחה את כספה מן הרהיטים השונים שהיא לוקחת לעצמה. לעיתים, אם שווי תכולת הדירה מספיק גבוה, החברה תעניק לבעלי הדירה פינוי בחינם.

חברה מקצועית ומיומנת לפינוי דירות לרוב תעניק גם שירותים נלווים נוספים למעט הפינוי כמו: שירותי שיפוץ, אינסטלציה, ניקיון, צביעה מחדש של הבית ועוד. כך, נחסכות מן הלקוח דאגות רבות המתלוות לפינוי, וסביר כי החברה במקרה זה תשמור על הדירה ותכולתה מפני נזקים העשויים להיווצר עם פינוי של ריהוט כבד.

ניקיון והדברה לאחר פינוי דירה

כנזכר לעיל, ישנן חברות לפינוי דירה אשר עובדות בשיתוף עם חברות לניקיון והדברת מזיקים. חשוב לדעת מראש למה מיועדת הדירה לאחר פינוי ולהתאים את שירותי הניקיון בהתאם. לדוגמה, אם הדירה מיועדת להשכרה, מומלץ לטפח ולהשקיע בה למען השוכרים שעתידם לבוא. כמובן אם הדירה מיועדת למכירה אך קודם זקוקה לשיפוץ, אין צורך לשכור חברת פינוי אשר מבצעת גם ניקיון יסודי והדברה (יש לציין כי כל חברת פינוי דואגת לניקיון ברמה בסיסית לאחר פינוי). עם זאת, כדאי לברר איזו חברה מקצועית יכולה לנקות לאחר השיפוץ.

 

לפרטים נוספים צרו קשר