מה זה בעצם פינוי דירה?

 

פינוי דירה

שרותי פינוי דירה הם מגוון נרחב של שירותים המוענקים לכם על ידי צוות מקצועי וטוב. אז למי מיועד שרות פינוי דירה ומה זה בעצם? שרות פינוי דירה מיועד למגוון אנשים לדוגמא, אנשים אשר קיבלו בית בירושה אך אין להם צורך בריהוט ובחפצים הקיימים, אספנים כפייתיים, פינוי דירה לקראת שיפוץ, פינוי דירה לאחר שריפה , פינוי דירה לקראת הליכי מעבר ועוד. אך ישנם גם פינוי מקלטים, פינוי מחסנים, פינוי בתי עסק ועוד מגוון רחב של שרותי פינוי בהתאם לדרישתכם. עבודת הפינוי מתבצעת באמצעות ציוד מקצועי ואיכותי במיוחד. כמו לדוגמא, ציוד לאריזת החפצים שלכם, מגוון מכולות איסוף, מכונות לצורך פינוי חפצים כבדים או פינוי ממקומות גבוהים, משאיות לפינוי ועוד.

איך לבחור חברה טובה לפינוי דירה?

בחירת חברה טובה לפינוי דירה צריכה להיות בקפדנות יתרה כמו בכל תחום אחר, המלצות וסקר שוק היא דבר חשוב. לדוגמא, פנו לחבריכם או אנשים שאתם מכירים אשר השתמשו בשרותי פינוי מקלטים, ושאלו אותם בעזרת איזו חברה עשו זאת. במידה ולא, יש לבדוק את הפרטים הבאים: האם יש לחברה תעודה לרישיון עסק דבר שהוא חשוב מאוד.
שאלו את חברת פינוי הדירה באילו מכונות ומכשירים היא משתמשת. האם יש לה מכולות לאחסון, משאית ומכונות לצורך פינוי חפצים כבדים.
חשוב גם לבדוק מה החברה עושה עם תכולת הדירה, האם נעשה בה שימוש חוזר או שכל החפצים נזרקים. וכמובן בדקו את המחיר, כמה תשלמו ואיזה שרות תקבלו תמורת הסכום.

ניקוי דירה לאחר פינוי

רוב החברות שעוסקות בשירותי פינוי דירה משלבות בתהליך הפינוי גם ניקיון והדברה. אך רצוי לבדוק מה מהות הניקיון מבחינת השירות המוצע. כלומר, האם מתבצע ניקוי כללי או יסודי? האם הוא כולל גם תיקונים כמו סיוד קירות, שטיפת חלונות? אם יעוד הדירה לאחר הפינוי הוא השכרה או מכירה, יש לחשוב באיזו עלות כדאי להשקיע בניקיון. באשר להדברת מזיקים, רצוי לעשות הדברת ג'וקים לפחות. עם זאת, אם חברת פינוי דירות שאתם בחרת אינה אחראית על הניקיון לאחר פינוי, אבל עדיין משתלם לכם לשכור את שירותיה, אז יש לבחור חברת ניקיון אופן עצמאי. כמובן שצריך לבדוק בשוק אילו הן חברות לניקיון וותיקות ובעלות מוניטין גבוה ומוכן לבצע עבודה במחיר טוב. מומלץ לפנות ללקוחות של אותה החברה על מנת לקבל חוות דעת.

 

לפרטים נוספים צרו קשר