מהם הגורמים המשפיעים על עלות ההובלה?

 

עוברים לדירה חדשה ?שיפרתם את מיקום המשרדים העסקיים שלכם?
עכשיו נותר להעביר את כל הציוד והריהוט למקום החדש.
העתקת מקום מגורים , משרדים וכו'.. מלווה לאופן בהוצאות כספיות ולכן חשוב להתנהל בצורה נכונה על מנת להוזיל עלויות ככל הניתן.

ריכזנו עבורכם מספר גורמים המשפיעים על עלות ההובלה:


מיקום
– עלות ההובלה מושפעת באופן ישיר על ידי המרחק בין היעדים של ההובלה וגם תלוית עיר בה שכרנו את שירותי ההובלה.
למשל עלות הובלה עירונית מנק' אחת בעיר לנק' שנייה תהיה משמעותית יותר זולה מעלות בינעירונית מנק' אחת בעיר לנק' אחרת, ויש לקחת בחשבון שככל שמתרחקים בק"מ מנקודת המוצא אזי המחיר יתומחר יותר גבוה. בנוסף, זכרו כי ממש כמו הבדלים בעלויות סל קניות בסופר בין ערים, גם בתחום זה חברות הובלה אשר נמצאות בערי המרכז בדוגמת תל אביב, סביר להניח יהיו יותר יקרות מחברות שממוקמות מחוץ למרכז. זוהי נקודה חשובה היות ואם החלטתם לעבור מתל אביב לחדרה , שווה לבדוק עלויות של חברת הובלה מחדרה לעומת תל אביב.

משקל התכולה – המשקל הכולל של התכולה ישפיע על תמחור ההובלה. נסביר זאת: ייתכן והחלטתם עם מעבר הדירה להחליף את רוב הריהוט בבית מלבד מספר פריטים קטנים. לא בהכרח חייב לשכור שירותי הובלה רגילים. כיום ישנן חברות הובלה המציעות שירותי הובלה למספר מצומצם של פריטים במחיר מוזל יותר מאשר הובלה רגילה וכך תוכלו לחסוך במחיר. כמו כן, ישנה אפשרות לבדוק מול חברת ההובלה אופציה של העברת תכולה חלקית- ישנן חברות שמספקות שירות הובלות דירה משולב אשר כולל העברת מספר תכולות של בתים/משרדים שונים בהובלה אחת. יש לזכור כי הגעת הפריטים ליעד תיקח יותר זמן אך תוכל להוזיל לכם משמעותית את המחיר.

סוג התכולה – ההבדל בין משקל החפצים והערך שלהם גם מהווה גורם המשפיע על תמחור שירותי ההובלה מצד החברות. חפצים כבדים למשל יתומחרו יותר גבוה מאשר חפצים יותר קלים.

סוג הנכס – כמובן שסוג הנכסים מהם ואליהם מעבירים את התכולה גם קובעים את עלות מחיר ההובלה. בית קרקע יתומחר סביר להניח זול יותר מדירה בקומות. ככל שהקומה אליה פורקים את התכולה היא גבוהה יותר כך מחיר ההובלה יהיה גבוה יותר. כמו כן, אם אין אזור חנייה לפרוק את הציוד ו/או מעלית ברוב המקרים המחיר יעלה עקב כך.

זמני ההובלה – הזמנת הובלה מהרגע להרגע תייקר את המחיר לעומת הזמנת שירותי הובלה מראש. כמו כן, בדר"כ העלות בעונת האביב תהיה יותר יקרה, שכן מדובר על עונה עמוסה מאוד מבחינת חברות ההובלה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר