להעסיק חברת ניקיון או מנקה?

 

בשנים האחרונות אנו עדים לצמיחתם של מגדלי מגורים בערים רבות במדינת ישראל, זוהי רק אחת הדרכים של הממשלה והרשויות המקומיות בבואן להתמודד עם מצוקת הדיור והרצון של זוגות צעירים רבים להתגורר בערי הביקוש במרכז הארץ.

לפרטים ולמידע נוסף: http://www.eliya-clean.co.il/

יחד עם זאת, חשוב לזכור שלאחר מסירת הדירות על ידי הקבלן לדיירים החדשים, הוא מגלגל אליהם את האחריות לאחזקה של מגדל מגורים היכול להתנשא לגובה של עשרים קומות ויותר ולהכיל בתוכו למעלה ממאה דיירים.

כך שיחד עם הרצון לגור במגדל יוקרה, נאלצים הדיירים להתמודד עם אחזקה של מעליות, מערכות שאיבה והסנקת מים, והכי חשוב לדאוג שמישהו ידאג לשמור על הניקיון של לובי הכניסה וקומות המגורים.

אופציה אחת העומדת בפני הדיירים הינה העסקת מנקה במשרה מלאה. זוהי השיטה המוכרת לנו מהבניינים הישנים יותר, נמוכי הקומה, אליהם מגיעה המנקה אחת לשבוע, אך במקרה שבו ישנם מאה דיירים, יש למעלה מארבע מאות אנשים העוברים מידי יום בלובי הבניין ולכן יש להעסיק מנקה על בסיס יום יומי, לדאוג למחסור בחומרי ניקיון, רכש עגלת ניקוי ופיקוח.

האופציה השנייה הינה העסקתה של חברת ניקיון מקצועית, במקרה זה ייתכן והעלות תהיה גבוהה יותר, אך מן העבר השני תעניק לדיירים שקט נפשי בידיעה שהם אינם אחראים למנקה מבחינת שכר ותנאים סוציאליים, המשולמים על ידי החברה המעסיקה, וכתוצאה מכך אינם חשופים לתביעות בנוגע לתאונה או אובדן כושר עבודה.

יתרון נוסף הוא איכות הניקיון המתקבל, חברת ניקיון מעסיקה מאות עובדים מיומנים, כך שבמידה ואינכם שבעי רצון מרמת הניקיון תוכלו לבקש מהחברה להחליף את המנקה עד לקבלת הברק המושלם.

הכי חשוב היא העובדה שחברת הניקיון היא זו האחראית על אספקת חומרי הניקוי לעובד, ואתם אינכם נדרשים לדאוג לחומרי ניקיון בכל פעם שהם נגמרים או לחילופין להסביר לשאר הדיירים מדוע לא היה נוזל לשטיפת רצפות ביום רביעי.

בסופו של דבר, חברת ניקיון מעניקה לדיירי הבית פתרון מושלם באחזקה של בניין מגורים המכיל בתוכו עשרות דיירים. כאשר הפתרון כולל ניקיון מושלם ושקט נפשי בכל הקשור לחומרי ניקוי, תשלום משכורת ורכישת פוליסת ביטוח לעובד בבניין בו אנו מתגוררים.

 

 

לפרטים נוספים צרו קשר