איך לבחור חברת עוזרות בית?

 

אם שירותי ניקיון לבית היו נתפסים בעבר הלא רחוק כדבר מיותר ובלתי נצרך בגלל נוכחותה של עקרת הבית, הרי שהיום שירותי ניקיון לבית הפכו לצורך חיוני עבור בתים רבים. ניתן לתלות זאת בהתפתחות המהירה שעבר העולם בעשורים האחרונים, בה האשה שעד עכשיו הייתה המטפלת העיקרית בענייני הבית, יצאה גם היא לשוק העבודה. עובדה שלא מותיר בידה זמן רב להתפנות לפעולות כמו: שטיפה, קרצוף והברקה של הבית. חברות שירותי ניקיון לבית כיום מציעות מגוון של שירותי ניקיון לבית, הכוללים בין היתר: ניקיון ספות, שטיחים, כלים סניטריים, חלונות, פוליש לרצפה, ועוד. חברות שירותי הניקיון לבית הינן רבות, מה שמקשה על הבחירה. יחד עם זאת, באמצעות הקריטריונים הבאים ניתן לעשות סדר בדברים ולהגיע להחלטה נבונה.

1. ציוד- בררו אם חברת עוזרות בית עובדת במכשירים מקצועיים, באילו מכונות היא עושה שימוש, באילו תקנים הם עומדים ועוד. במידה ותגלו כי ברשות החברה כלי עבודה מקצועיים ומובילים בתחום, העומדים בתקנים, ניתן להניח כי מדובר בחברה בעלת רמה מקצועית טובה.

2. עבודות באופן חד פעמי- מדי פעם הבית זקוק לעבודת תחזוקה או ניקיון באופן חד פעמים. למשל: ניקיון לאחר שיפוץ, לפני החגים, תחזוקת הגינה וכדומה. בררו אצל חברת הניקיון אם היא מעניקה את שירותי התחזוקה החד פעמיים להם אתם זקוקים. במידה וכן, וודאו את מידת הזמינות של החברה לביצוע פעולות אלו, ואת התאמתה ליעדים שלכם.

3. קביעות- בררו את מידת הקביעות של עובדי חברת שירותי ניקיון לבית. רצוי לקבל מהחברה הבטחה לעובד ניקיון קבוע, בכדי למנוע מכם לפגוש בכל פעם פנים מוכרות. עובד ניקיון קבוע, מונעי מכם את הצורך לעקוב מחדש אחר קצב וטיב העבודה שלו.

4. המלצות- אל תהססו לבקש מחברת הניקיון טלפונים של לקוחות העובדים איתם. בצורה כזו תוכלו לשמוע עובדות מן השטח על החברה. באותה הזדמנות שאלו על מידת האמינות והמקצועיות של החברה, על מידת הניסיון והוותק.

ולסיכום,

קיימות מאות חברות ניקיון בתים הפזורים בכל רחבי הארץ, חלקן בפריסה ארצית וחלקן מקומיות ועובדות על אזורים מסוימים. ניקיון הוא עסק למקצוענים ועלות השירות אינה זולה, לכן, מגיע ללקוח ליהנות מניקיון מקצועי שיותיר את ביתו נקי וממורק במיוחד לאורך זמן. חברה אמינה ומקצועית תספק לכם שירות טוב ואמין ותוכלו לעבוד עימה לזמן ממושך. כמו כן, מומלץ לבדוק את כל האישורים של החברה וביטוחי עוזרות הבית שלה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר