יוצרים סביבת מגורים נעימה

 

החיים בבניין דירות משותף יכולים להיות מהנים מאוד, שכן הילדים גדלים ביחד, המבוגרים יכולים להתחבר וליהנות ממסגרת תומכת ומפעילויות חברתיות נעימות והמשפחות יכולות אפילו לצאת לטיולים משותפים או לארוחות שישי ביחד. אלא שבמקרים שונים עשויים להיווצר חיכוכים שונים בכל הקשור לתחזוקת המבנה, בעיקר בכל הקשור לשטחים המשותפים כמו הכניסה, הלובי, המעלית, חדר המדרגות ואפילו החניון או המסדרון. כאשר דיירים בודדים לוקחים על עצמם את האחריות לדאוג לצרכים המבנה המצב יכול בהחלט להשתפר – אבל גם להיפך. לקיחת אחריות שכזו עשויה לעורר חיכוכים נוספים כשחלק יביעו ביקורת וחלק ייפגעו ממנה.

הפתרון – פונים למקצוענים!

לפני שייווצרו חיכוכים באשר לאחריות על תחזוקת הבניין ועל ניקיונו, חשוב להבין שאין כל סיבה לקחת את האחריות על עצמכם או להעבירה אל דיירים אחרים. הפקדת משימות התחזוקה בידיה של חברת אחזקת מבנים יכולה לחסוך לכם התעסקות רבה וזמן יקר, והחברה תדאג לשירותי ניקיון סדירים במבנה כמו גם לכל צורך נוסף שקשור לתפעול המבנה. לצעד כזה יש יתרונות רבים, ואין ספק שהיתרון המרכזי הוא בכך שהחיכוכים יימנעו, זמן רב ייחסך והרבה כאבי ראש יימנעו מכם. אתם תוכלו לחזור להתנהל בבניין המגורים שלכם בכיף ובשקט, מבלי לדאוג לתורנויות על הניקיון או תחזוקת המבנה בכלל.

דגשים מומלצים

אם אתם בוחרים באפשרות של הוצאת השירותים הללו לחברה חיצונית ומקצועית, חשוב שתקפידו על כמה נושאים מרכזיים: איכות, מקצועיות, ניסיון ושירות. כל עוד האחריות עוברת לחברה אחרת, אין כל מקום לפשרה באשר לרמת המקצועיות של וליכולת שלה לדאוג לכל פרט מקטן ועד גדול. ככל שהחברה בעלת ניסיון רב יותר כך היא תוכל לספק שירות אדיב ומהיר יותר, ואין ספק שגם מידת האמינות שלה תהיה רבה יותר. התייעצו עם חברים שעברו את השינוי הזה במבנה שלהם (גם חברים שעשו זאת בבית העסק שלהם), פגשו נציגים של חברות שונות, ערכו מחקר משלם באינטרנט וקבלו הצעות מחיר מפורטות שכוללות את מגוון השירותים שתקבלו במסגרת הסכם ההתקשרות. רק כאשר יהיה בידכם המידע המלא על כל אחת מהחברות השונות תוכלו לדון יחד עם השכנים שלכם ולקבל את ההחלטה באופן מושכל ורציונאלי, תוך התחשבות בפרטים שחשובים לכם כמו המחיר, זמינות השירות, תדירות הניקיון של המבנה ונכונות החברה לבצע שינויים בהיקף העבודה במידת הצורך. זה המקום שאתם גרים בו והמקום שבו ילדיכם גדלים, אל תתפשרו עליו ולו במעט.

 

לפרטים נוספים צרו קשר